Nový design

kapitola 9 - O 3 roky později

23. února 2014 v 19:19 | Dana Smilová |  Moje první kniha - Mojí vinnou
Takže, za prvé vám dlužím mega omluvu. Málem jsem se tu na to vys*ala, zvlášť potom, co jsem zjistila, že jsem nebyla dost dobrá na talentovkách, ale to není podstatné. Mám hned několik důvodů, proč jsem tak dlouuuuuho nepsala.
1) NERVY - Mám po nepovedených talentovkách a před složitými přijímačkami. Navíc se snažím zlepšit ve škole a k tomu koně, uf, prostě nestíhám...
2) Ztratila jsem heslo a tak nějak se mi nechtělo myslet :D
3) Jsem závislá na Nostelu, ale o tom jindy.
Doufám, že jste pochopili moje důvody (asi ne xD), teď k příběhu

Jmenuji se Sára a je mi 19 let. Mám senzačního přítele Denise, brzy mě čeká maturita a potom svatba. Pro ty, kteří můj příběh už předtím četli, tak Petru stále občas vídám. A když mě Denis požádal o ruku, týden po tom, co jsem mu řekla, že čekáme potomka, slzela štěstím. Ano, mám před svatbou a jsem ve druhém měsíci těhotenství. Svět je dokonalé a nádherné místo, vzlášť, když ho sdílíte s někým jako je Denis.
Pobyt na psychiatrii mě naučil mnohé, hlavně to, že života si mám vážit a nebýt jako Petra a hned po prvním rozchodu se zabít (promiň Péťo :/) Stále mi chybí, přece jen to byla nejlepší kamarádka.
Dále, s Denisem žijeme už sami v panelákovém bytě v Opavě. Mamka sice brečela, když jsem odcházela, ale nakonec se uklidnila a řekla si, že život jde dál i beze mě. Jsem ptáček, co vyletěl z hnízda :) Někdy si říkám, že moc brzy. Každý druhý víkend za mamkou jezdím, takže vlastně není co řešit.
Denis pracuje jako ajťák v jedné počítačové firmě. Sice povolání nic moc, ale v pohodě z toho vyžijem. A až odmaturuju, před mateřskou si zkusím sehnat nějakou brigádu. Další příjem by se nám vážně hodil. Bude ze mně paní učitelka :)
To je asi tak vše o mém novém dokonale dokonalém životě.
A jedna drobnost na konec.. za týden máme s Denym výročí a jedeme na dovolenou do švýcarska. Nevím, kde na to vzal peníze, možná je jeho příjem vyšší, než jsem si myslela, ale já to neřeším, vždycky jsem chtěla jet do zahraničí :)
Však si to užijem, moc se těším.
Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.