Nový design

Březen 2015

Umělý svět

3. března 2015 v 12:51 | Dana Smilová |  Povídky
V první chvíli mě napadlo napsat něco jako úvahu, ale...
Četla jsem (některé) články na toto téma a příjde mi, že těch úvah tu je dost.
Ale co, mám náladu napsat úvahu :D
Tak tady ji máte
přeji příjemné čtení :)
Dana

Jsou všude...
A ne, že by tu jen byly, dokonce nám vládnou. Bez nich se už neobejdeme. Lidstvo si na plasty tak zvyklo, že už je nepředstavitelné bez nich žít. Stále jich přibývá, vyrábíme jich čím dál víc a nikdo tomu nezabrání. Postupně mizí všechny kousky přírody. Nezbývá nic, jen žít pod nadvládou plastů.
Stále víc plastů, víc a víc. A když si vezmeme, v čem všem jsou... oblečení, gumový medvídci a jiné bonbonky (mňam :D),
v nádobí, v budovách (třeba okna :)), v nábytku, v elektronice, hračkách a to není zdaleka všechno. Kdybych to tu měla vypisovat všechno, nikomu se to nebude chtít číst.
Nejsem zásadně proti plastům, jen bychom to s nimi neměli tolik přehánět. Přece jen (alespoň já to tak mám) v okamžiku kdy si na něco až příliš zvykneme, to najednou skončí...

Vím, je to moc krátké

Jsem zpět...blog pokračuje

3. března 2015 v 12:24 | Dana Smilová |  O blogu
Trochu se za to stydím...ze dne na den se mi povedlo zapomenout heslo k tomuto blogu. Takže všem kdo tento blog už dávno (poslední článek- květen 2014 :D) četlo se omlouvám a budu ráda, když na mě nezanevřou. A všechny nové čtenáře vítám (jestli nějací jsou).
Chteěla bych se Vás zeptat, jestli byste stáli o pokračování Moji vinnou (název změním-je to strašné). Kdyžtak pište komenty. Nebyl by problém zbytek znova napsat :) jen jestli o to ještě stojíte.
To je asi pro tento článek vše.
Užijte si čtení na mém blogu :)
vaše Dana