Nový design

O blogu

Jsem zpět...blog pokračuje

3. března 2015 v 12:24 | Dana Smilová
Trochu se za to stydím...ze dne na den se mi povedlo zapomenout heslo k tomuto blogu. Takže všem kdo tento blog už dávno (poslední článek- květen 2014 :D) četlo se omlouvám a budu ráda, když na mě nezanevřou. A všechny nové čtenáře vítám (jestli nějací jsou).
Chteěla bych se Vás zeptat, jestli byste stáli o pokračování Moji vinnou (název změním-je to strašné). Kdyžtak pište komenty. Nebyl by problém zbytek znova napsat :) jen jestli o to ještě stojíte.
To je asi pro tento článek vše.
Užijte si čtení na mém blogu :)
vaše Dana

Kdo je Dana Smilová?

28. listopadu 2013 v 16:08 | Dana Smilová
Ahoj,
Takže, budu upřímná. Dana Smilová neexistuje. Je to jméno, které jsem si vymyslela, když jsem tento blog zakládala. Ve skutečnosti se jmenuju Lucie S--------á. Pokud byste po mně něco chtěli, napište mi na facebook Dana Dandýsek Smilová. Po pravdě, je to fake.
Taky tu vyvstává jeden problém. Mám omezený přístup k pc, proto mi tak trvalo, dát tu 3. kapitolu svojéí první knihy. Na Vánoce bych měla dostat notebook, tak do té doby mě berte trochu s rezervou.
A teď něco o mně.
1) Jsem žákyně deváté třídy základní školy. Na střední jsem se rozhodla jít do Opavy a to buďto na Střední průmyslovou a uměleckou školu na obor grafický design, nebo na průmyslovou stavební studovat architekturu. Mým cílem je být spisovatelkou na volné noze.
2) Narozeniny slavím přesně 31. prosince. Takže mi za měsíc bude sladkých patnáct.
3) Na fb jsem téměř 10 hodin denně, mám ho totiž v mobilu, kdežto blog mi tam nefunguje. Můžu si akorát tak přečíst komentáře.
4) Ráda píšu, maluju, čtu si atd. Jdou mi vlastně skoro všechny umělecké obory, až na zpěv a hru na hudební nástroj.

Takže, ještě bych vám ráda sdělila, že pracuju na druhé knize s názvem "Nezvěstná." A o čem bude? Nechte se překvapit.
Dále bych tu ráda někdy dala svoje výkresy, co jsem nakreslila.
S pozdravem
Dana Smilová (fake)

Vítejte

23. listopadu 2013 v 11:10 | Dana Smilová
Vítejte na mém novém blogu. Abych byla upřímná, blogů jsem měla už hodně, ale žádný mi nevydržel dlouho, vždycky jsem se na to vybodla. Doufám, že to teď bude jiné.
Najdete zde vlastně vše, co se v hlavě šílené čtrnáctileté puberťačky může zrodit. Doufám, že se vám tu bude líbit a přeji krásné čtení.
Dana Smilová
 
 

Reklama